بازهمم>انسان

مجادله ماهی ها !

بازهمم>انسان

مجادله ماهی ها !

تکه کوجکی از اینه هستی ام > من>تو >او > را منعکس میکنم > نشکنیدش .

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است


به هیاهوی ناشی از مستند من روحانی هستم گوش فرادهید . شرط درست شنیدن ودیدن و درک حقیقت امر این است که شما و من ساخته بی بی سی نباشیم !         انسان غیر بی بی سی با چشمان یک ایرانی مسلمانی نگاه میکند و میشنود که به گفته جناب پرزیدنت حسن روحانی خودمان بداند که دنیا چه خبر است ،موقعیت ما در کدامین موقعیت است ، دوست کیست و دشمن کجاست !!                           حالا با این شرط حد اقلی سوئالاتی مطرح است:                                       _ سازندگان مستند میخواهند بگویند که حسن روحانی از روز اول در مسیر فراز و فرود کشور در نبرد با نظام سلطه فعال بوده است و با استناد به تاریخ نوشتاری چناب رفسنجانی ، نمیتواند سنگر و پوششی باشد برای انسان های ساخت بی بی سی ! که مترادف است با اهالی فتنه دو طرف آب ! چراکه او ساخت اسلام و انقلاب و یاور رهبر است .؟                                                                  _ در مقابل آن هائی که تلاش میکندد که بگویند که مستند از واقعیت به دور افتاده است ودروغ پرانی میکند : حرف و حدیث ته د لشان چیست ؟                      _ چیزی که مورد نظر ماست این است که بگوئیم : اهالی فتنه قادر به مصادره حسن روحانی نیستند و تلاش شیطانی آنها را باد بهاری خواهد برد .            شما جگونه به مساله نگاه میکنید ؟ کامنت شمارا چشم در راهیم .

۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۳ ، ۲۱:۴۳
عابدین گودرزدشتی


اگر> خدا > خواهد :                              -در این فضا حضور یابم .                                                             - وبرابر توان اندک ام ، ادامه دهم ، چه در حوصله مجاز ، و چه در واقعیت روند زندگی .                                                                                  - با تمرین مراقبت از خود * ، اگرچه مراقبه جمعی چند سالیست جاریست ، اما همزمانی حضور جمعی حج گونه و حضور در فنا فی ا...برابر لیاقتی که سهم مارا معین میکند، در همه اشکال شدنیست / اگر she give permission .با تعمق در عبارتی که مراد برگزید ، که جان کلام بود ، که گفت ، وما شنیدیم ، و درخواست اجازه برای درست دیدن ، درست شنیدن و درست گفتن : که چه غریب ا ند این ها ، در هیاهوی بازی کوسه ای سیاست!  درمجادله ماهی ها .                                                                                _ و در ادامه کار در وبلاگ فقیرانه : کامل کردن مطالبی که باید کامل شود ، و دغدغه نوشتن یا ننوشتن ادامه آن ها ؟!    


  (*) - رهنمود رهبری : برای هدف گزاری درونی و بیرونی اعتکاف !! و در یک عبارت برداشت های عرفانی شرق دور و عرفان شیعی اسلامی را به شیوه ای قابل لمس ترسیم نموده اند ./ درخواست کامنت از یاران comment.blog .ir                                                                                  

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۳ ، ۲۱:۲۶
عابدین گودرزدشتی