بازهمم>انسان

مجادله ماهی ها !

بازهمم>انسان

مجادله ماهی ها !

تکه کوجکی از اینه هستی ام > من>تو >او > را منعکس میکنم > نشکنیدش .

OBAMA suicide/ حمله انتحاری اوباما

چهارشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۲، ۱۰:۰۰ ب.ظ


خبرفوری : پرزیدنت اوباما تمام شرکت ها و دولت هائی را که بخواهند تحریم های ایران را دور بزنند تهدید کرد که : ایالات متحده امریکا با رانندگی اوباما با یک کامیون آجر ، ذست به حمله انتحاری خواهد زد !!                                                     (مقامات امنیتی اعلام داشته ان که بدنبال بی اثر شدن تاکتیک چماق و هویج ، تاکتیک حمله کامیون آجری عملیاتی خواهد شد ).


در ملاقات با پرزیدنت اولاند فرانسوی / عصر ایران


موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۱۱/۲۳
عابدین گودرزدشتی

U S suicide

نظرات  (۲)

۲۴ بهمن ۹۲ ، ۰۱:۱۷ حاج رضا آبادان
دیدید که این عشق لشگر دارد ، دیدید که این غافله رهبر دارد ، اى بازمانده ى نهروانى عهد شکن این ملک على مالک اشتر دارد ؛؛؛ آقاى اوباما من احساس شما را درک میکنم شما سیلى محکمى از ملت ایران در حماسه بزرگ بیست و دوم بهمن خوردید
پاسخ:
 مطلب ، در ادامه دگرگونیهای مندرج در مطلب ASSAD remains ad an HERROارزیابی میشود که چه روشن و شفاف غلبه حزب خدا را متجلی مینماید ؛ گفته شریعتی شاید مشمول انتخاب مرگ انتحاری هم بشود ، با این تفاوت که در جبهه باطل روی میدهد، و بارکامیون آجر هم از نشانه های مرگ دوران نتوانستن های جبهه شیطان بزرگیست گه فعلا کوچک شده است . هرچه هست آیات پیروزی حق در راه است . شادکام باشی از این آیات .
۲۴ بهمن ۹۲ ، ۲۲:۴۰ محمد عباسی
ایکاش در این مجادله ماهیها، حرفی از کوسه ها نمیشد
سیاست ...
پاسخ:
رسیدن بخیر، امید است سلامت باشی، از در ون و برون / من هم هرگز فکرنمیکردم در بحبوحه جستجو و انعکاس انسان( و مجادله ماهیها )،  به چاله کوسه های سیاست گرفتار شوم و نیت قبلی نداشتم جراکه انسان حزبی را ،انسانی آزاد نمیدانم و این نگاه به حزب محصول تجربه عمر رفته حقیر است !! / اما در طول مسیر طی شده ، واقعیت وجود سیاست وتاثیر گذاری جهانی آن و انعکاس چند وچون آن بر زندگی انسان بود که به من تحمیل شد / واین که : به هر کجا که انسان در آنجا حضور دارد ، در محدوده مقوله نامحدود انسان قراردارد، خلاصه کنم نمیشود استکان چای را دید اما زیر استکان را ندید / مگر مثل بهائیت انگلیسی آن را زورکی بایکوت کرد، که آن هم یک  دروغ مصلحتی سیاسی است / از زیارتتان خوشحالم . 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی